0 Shares

Március. Ki gondolná, hogy ilyenkor hazánkban síversenyt rendeznek? Pedig van erre példa. Mátraszentistvánon 2022.03. 02-án került megrendezésre az Alpesi sí Diákolimpia Országos Döntője. Iskolánk 6 tanulóval képviseltette magát. (Sajnos betegség és felvételi vizsgák miatt kevesebben tudtunk menni.)

A verseny teljesen új volt számunkra, ám ismét kipróbáltunk valami újat, jót, egészségeset. A nap végére hatalmas élményben és örömben volt részük a gyerekeknek. Az idő is csodálatos volt.

Több mint 200 résztvevő volt három korosztályban; nemenként és korcsoportonként kb. 40 fő vett részt. Diákjaink mindenhol a középmezőnyben végeztek. Nagyon örülünk az eredményeknek, hiszen az Alföldről nem sokszor jutunk olyan helyekre, ahol ezt a sportot gyakrabban űzhetnénk. Tisztességesen helytálltunk, gratulálunk a tanulóinknak! Mind tanárként, mind tanulókként köszönjük a lehetőséget!

A versenyen szereplő tanulók és országos helyezéseik:

Raskó Vilmos 4. c, 18. helyezés,
Ruszinkó Bernát 7. c, 15. helyezés,
Ruszinkó Cecília 4. c, 19. helyezés.
Szabó Áron 3. c., 16. helyezés,
Szabó Rita 1. a, 17. helyezés,
Szakonyi Marcell 6. c, 24. helyezés

0 Shares